Elérkezett a május, ezzel együtt a jó idő, az érettségi, és nekünk az alsóbb éveseknek a sportnap is. Mint minden évben, a sportnapon kötelezően teljesíteni…

Május 21-én, kedden nyitották meg Elor Lea kiállítását az első emeleti folyosón. Alább olvashatjátok Kovács Gabriella tanárnő beszédének részletét. A megnyitón Tömpe Sarolta adott elő…