
Az ART-napok harmadik napját az ELTE Radnóti Miklós Gimnáziumban töltöttük. Az iskolába nyolcra kellett megérkezni, majd radnótis csoporttársaink óráira ültünk be. Az én első órám…

Az ART második napján a Trefort meglátogatása egy sok szempontból új, de mégis abszolút pozitív élményként maradt meg számomra. Mielőtt az iskolába mentünk, több diáktól…