Kettő és egy negyed napot voltunk Lengyelországban. Krakkó, Auschwitz-Birkenau és Zakopane. Tanultunk, felfedeztünk, fáztunk, nevettünk, megdöbbentünk. Vegyes volt, de nagyon jó. Minden ott van a…